אודות

המשרד - ויטה אלגרנטי ושות'

ויטה אלגרנטי ושות' פירמת רואי חשבון המתמחה ביצירת אסטרטגיות מיסוי מותאמות אישית עבור לקוחות מובחרים. 

הפירמה נוסדה  ומנוהלת על ידי שוקי ויטה ושמוליק אלגרנטי, שניהם רואי חשבון ומוסמכים למשפטים אשר שימשו בעבר בתפקידים בכירים ברשות המיסים.

ויטה אלגרנטי ושו"ת

הפירמה מעניקה שירותי ייעוץ מס, ליווי חקירות מס הכנסה, ייצוג מול רשות המיסים למגוון לקוחות מהסקטור העסקי והציבורי, תכנון מס ועוד, תוך מחויבות למתן פתרונות מס פרקטיים ואסטרטגיות מס מותאמות עבור הלקוח. כמו כן, מקיימת מספר רב של שיתופי פעולה אסטרטגיים עם משרדי רואי חשבון ומשרדי עורכי דין.

הניסיון הרב שנצבר בתפקידים השונים ברשות המיסים מאפשר להעניק  ייעוץ מדוייק ללקוחותינו.בשל הבנה מערכתית של רשויות המס אנו מביאים לכך שתוצאת ההיוועצות בנו היא תמונת מראה מול הלקוח ומתן פתרון פרקטי וחדשני התפור במדויק עבור הצרכים שלו.

הגדרת הבעיה היא המפתח לפתרון.

מאחר והיכולת לבחון , לחפש , לנתח את . הבעיה מבחוץ ולהבין אותה בצורה אחרת. סוללת את הנתיב לפתרון. אנו מאמינים שיש לפתור את הבעיה שלא על פי המרכיבים שלה,  ובכך מצליחים למנוע בעיות ותשומות כספיות עתידיות וממצים עבור הלקוח יתרונות מס משמעותיים.

השירות המוענק ע"י הפירמה מאופיין בגישה אישית לכל לקוח לשם התאמה של אסטרטגיית המס הנכונה בהתאם לאפשרויות והצרכים שלו. הכל תוך הקפדה על שקיפות, נאמנות, קונקרטיות ומעשיו

אדריכלי מס.

הניסיון הרב שנצבר בתפקידים השונים ברשות המיסים מאפשר להעניק  תכנון מס מדוייק עבור לקוחותינו.בשל הבנה מערכתית של רשויות המס אנו מביאים לכך שתוצאת ההיוועצות בנו היא תמונת מראה מול הלקוח ומתן פתרון אלגנטי וחדשני התפור במדויק עבור הצרכים שלו.

הגדרת הבעיה היא המפתח לפתרון.

היכולת לבחון ,לחפש,לנתח את הבעיה מבחוץ ולהבין אותה בצורה אחרת, סוללת את הנתיב לפתרון. אנו מאמינים שיש לפתור את הבעיה שלא על פי המרכיבים שלה ובכך מצליחים למנוע  בעיות ותשומות כספיות עתידיות וממצים עבור הלקוח יתרונות מס משמעותיים.

משרד בוטיק.

השירות המוענק ע"י הפירמה מאופיין בגישה אישית בלכל לקוח לשם התאמה של אסטרטגיית המס הנכונה בהתאם לאפשרויות והצרכים שלו. הכל תוך הקפדה על שקיפות, נאמנות, קונקרטיות ומעשיות.

באמצעות מבט מעמיק על יתרונות המס, על הרווחים ועל ההחזרים אנו נתכנן אסטרטגיית מס חכמה שתייצר עבורכם תועלות מההתמודדות מול מס הכנסה.

שוקי ויטה

רואה חשבון – שותף

מומחה בתחום המס הישראלי והבינלאומי. 

בוגר תואר ראשון בכלכלה וראיית חשבון באוניברסיטת בן גוריון ולימודי מוסמך במשפטים באוניברסיטת בר אילן.

שוקי החל את דרכו המקצועית כמפקח בחולית חברות בפקיד שומה פתח תקווה, המשיך כרכז חוליה בפקיד שומה תל אביב 4 ולאחר מכן התמנה לסגן פקיד שומה גוש דן ושימש כפקיד שומה חולון ופקיד שומה גוש-דן. בשנת 2004 התמנה לסמנכ"ל לשומה וביקורת ברשות המיסים אשר כללה את אגף מס הכנסה ומס שבח ואת מנהל מס ערך מוסף והמכס.

במסגרת תפקידיו הרבים, שוקי ניהל את תיקי המס המורכבים ביותר ברשות בהצלחה יתרה וניהל את תהליכי השומה והביקורת ברשות המיסים על אגפיה השונים – מס הכנסה, מיסוי מקרקעין, מס ערך מוסף והמכס. 

בנוסף, במסגרת תפקידו כסמנכ"ל ברשות המיסים, שוקי הוביל תהליכי חקיקה בנושאי מיסוי וביניהם: החקיקה של מחירי העברה, חקיקת חוק "פינוי פיצוי", תקנות לדיווח על תכנוני מס אגרסיביים וחקיקת חוק יועצי המס. כמו כן, שוקי קיים קשר הדוק עם ועדות הכנסת בנושאי כספים וחוקה.

במקביל לתפקידיו ברשות המיסים, שוקי פעל רבות גם במסגרות אקדמיות – שימש כמרצה באוניברסיטת ת"א, במסלול האקדמי של המכללה למנהל ובמסגרות נוספות וכן כתב מאמרים מקצועיים.

ויטה אלגרנטי ושו"ת

שמוליק אלגרנטי

רואה חשבון – שותף

מומחה בתחום המס הישראלי והבינלאומי. 

בוגר תואר ראשון בכלכלה וראיית חשבון באוניברסיטת ת"א ולימודי מוסמך במשפטים באוניברסיטת בר אילן.

החל את דרכו המקצועית ב- 1995 כמפקח בחולית חברות במשרד פקיד שומה גוש דן – ברשות המיסים בישראל וכיהן במגוון תפקידים ברשות המיסים, כאשר האחרון שבהם – סגן פקיד שומה רחובות. 

במסגרת התפקידים הללו, טיפל בכל תחומי המיסוי הישראלי, לרבות מתן אישורים בהסדרי מס ("פרה רולינג") וטיפול בתיקי שומה מורכבים ובמגוון רחב של נושאים. בנוסף, שימש כחלק מצוות ההדרכה ברשות המיסים בקורסים להכשרת מפקחים ובמסגרות נוספות.

בשנת 2007 פרש מהשירות הציבורי והצטרף למשרד "סומך חייקין – KPMG", כמנג'ר בכיר וטיפל במגוון רחב של נושאי מיסוי. בנוסף, ניהל את תחום מיסוי תגמול לעובדים במשרד.

בעברו, מרצה למיסים בקורסי מפקחים בנציבות מס הכנסה, מרצה בחוג לחשבונאות באוניברסיטת ת"א ובקורסים ליועצי מס במכללות שונות.

ויטה אלגרנטי ושו"ת